GOLLA Plecak Golla Orion 15,6 cala, 13 litrów, kolor Zielony (76437)
Symbol: 601675
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 182.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 601675
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 182.00
| Specyfikacja | |
| Pasek na ramię | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,6 cm (16") |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Typ obudowy | Plecak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Ilość | 1 |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zadrapania |
| Materiały | Tkanina |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Główny kolor produktu | Zielony |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Głębokość produktu | 95 mm |
| Wysokość produktu | 420 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 400mm |
| Wysokość | 60mm |