Glorious Bezprzewodowa mysz gamingowa Glorious Model D-
Symbol: GLO-MS-DMW-MW
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 458.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GLO-MS-DMW-MW
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 458.00
| Specyfikacja | |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor produktu | Biały |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 71 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 67 g |
| Szerokość produktu | 66 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Rozdzielczość ruchu | 19000 DPI |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 80 |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Przyspieszenie (max) | 50 G |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Liczba przycisków | 6 |
| Szybkość śledzenia myszy | 400 ips |
| Długość kabla | 2 m |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym.
• Nie narażać na działanie wody ani innych cieczy.