GoodRam Goodram UDIMM ECC 8GB 1Rx8 3200MHz PC4-25600 W-MEM3200E4S88G
Symbol: W-MEM3200E4S88G
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 447.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: W-MEM3200E4S88G
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 447.00
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Rodzaj pamięci | UDIMM ECC |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Organizacja chipów | 1Rx8 |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 10mm |