Green Cell GREEN CELL POWERBANK POWERPLAY PRO PL 20800MAH 65W 3X USB PD
Symbol: PBPLGC20P
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 263.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PBPLGC20P
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 263.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Kształt | Prostokątny |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Jednoczesne zasilanie i ładowanie urządzenia | Tak |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 3 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Moc wyjściowa portu 1 | 65 W |
| Moc wyjściowa portu 3 | 18 W |
| Moc wyjściowa portu 2 | 18 W |
| Całkowita moc wyjściowa | 20800 W |
| Głębokość produktu | 80,9 mm |
| Waga produktu | 585 g |
| Szerokość produktu | 186,1 mm |
| Wysokość produktu | 22,6 mm |
| Źródło ładowania | USB |
| Pojemność baterii | 20800 mAh |
| Zasilanie USB | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery |
| Wbudowane radio | Nie |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Ilość sztuk | 1 |
| Złącze USB typu A | Tak |
| interfejs wejścia | USB Type-C |
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| Porty wyjścia USB A | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Szerokość | 193mm |
| Długość | 133mm |
| Wysokość | 28mm |