Green Cell GREEN CELL POWERBANK POWERPLAY10S 10000MAH 2X USB
Symbol: PBGC02S
Dostępność: Średnia dostępność 29 szt.
Cena: 87.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PBGC02S
Dostępność: Średnia dostępność 29 szt.
Cena: 87.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt | Prostokątny |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 3 |
| Diody LED | Tak |
| Napięcie | 5,9,12 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadmiernego rozładowania |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Napięcie operacyjne | 5,9,12 V |
| Całkowita moc wyjściowa | 18 W |
| Głębokość produktu | 72 mm |
| Waga produktu | 197 g |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 14,1 mm |
| Źródło ładowania | USB |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Zasilanie USB | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| Ilość złącz Micro-USB | 1 |
| Porty wyjścia USB A | 2 |
| Złącze micro-USB | Tak |
| interfejs wejścia | Micro-USB + USB Type-C |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 27mm |
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego światła słonecznego.
• Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi zbierania i recyklingu odpadów elektronicznych.
• Nie wrzucaj do ognia ani nie demontuj.