HAVIT Powerbank Havit PB92 20000mAh (biały)
Symbol: PB92
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 76.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PB92
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 76.00
| Specyfikacja | |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Kształt | Prostokątny |
| Diody LED | Tak |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Biały |
| Wysokość produktu | 137 mm |
| Głębokość produktu | 27 mm |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Źródło ładowania | USB |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Porty wyjścia USB A | 2 |
| Liczba portów micro USB | 1 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Szerokość | 94mm |
| Długość | 36mm |
| Wysokość | 212mm |
• Nie wrzucaj do ognia ani nie demontuj.
• Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi zbierania i recyklingu odpadów elektronicznych.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego światła słonecznego.