Hewlett-Packard Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Kingston HyperX Cloud II Core
Symbol: 6Y2G8AA
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 501.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6Y2G8AA
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 501.00
| Specyfikacja | |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-smart-tank-790-series/model/2100178914?sku=4WF66A&serialnumber=4WF66A |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 60 |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 15 W |
| Wymagana moc ładowania (min) | 3 W |
| Waga produktu | 293 g |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Nazwa koloru | Black |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Virtual surround | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Zawartość opakowania | Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier, przejściówka USB, kabel USB do ładowania, odłączany mikrofon |
| Połączenie USB | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 20 m |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Czas ładowania | 4,5 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 80 h |
| Kod unspsc | 52161514 |
| Kompatybilność | PC |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ kierunku mikrofonu | Mikrofon dwukierunkowy |
| Czułość mikrofonu | -17,2 dB |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 2% |
| Pasmo przenoszenia | 10 - 21000 Hz |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Średnica głośnika | 5,3 cm |
| Impedancja | 60 Ω |
| Czułość słuchawek | 100 dB |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Szerokość | 166mm |
| Długość | 225mm |
| Wysokość | 110mm |