Hewlett-Packard Torba HP Everyday 14 Odyssey Gray Briefcase do notebooka 14" szara A08JSAA
Symbol: A08JSAA#000
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 78.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: A08JSAA#000
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 78.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Poliester |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,8 cm (14.1") |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ obudowy | Aktówka |
| Pasek na ramię | Tak |
| Nazwa koloru | Odyssey gray |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Segment HP | Dom |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Pas przytrzymujący wózek | Tak |
| Kompatybilność | Pasuje do większości laptopów z ekranem o przekątnej do 14″ |
| Głębokość opakowania | 45 mm |
| Wysokość produktu | 260 mm |
| Objętość | 8 l |
| Szerokość produktu | 360 mm |
| Waga produktu | 420 g |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 439 g |
| Szerokość opakowania | 360 mm |
| Wysokość opakowania | 260 mm |
| Wodoodporny | Tak |
| Kod unspsc | 53121706 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 16 szt. |
| Waga brutto palety | 173,3 kg |
| Waga palety | 173,3 kg (382.1 funtów) |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 280mm |