Hewlett-Packard Torba HP Everyday 16 Odyssey Gray Briefcase do notebooka 16" szara A08JTAA
Symbol: A08JTAA#000
Dostępność: Średnia dostępność 17 szt.
Cena: 78.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: A08JTAA#000
Dostępność: Średnia dostępność 17 szt.
Cena: 78.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Poliester |
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,9 cm (16.1") |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ obudowy | Aktówka |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Nazwa koloru | Odyssey gray |
| Pasek na ramię | Tak |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Segment HP | Dom |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Pas przytrzymujący wózek | Tak |
| Kompatybilność | Pasuje do większości laptopów z ekranem o przekątnej do 16″ |
| Waga produktu | 490 g |
| Szerokość opakowania | 405 mm |
| Wysokość opakowania | 305 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 511 g |
| Głębokość opakowania | 50 mm |
| Wysokość produktu | 305 mm |
| Objętość | 12 l |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Szerokość produktu | 405 mm |
| Kod unspsc | 53121706 |
| Wodoodporny | Tak |
| Waga brutto palety | 198,9 kg |
| Waga palety | 198,9 kg (438.5 funtów) |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 16 szt. |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 320mm |