IBOX Mysz komputerowa IBOX Aurora A-1 IMOGS9031 (optyczna; 2400 DPI; kolor czarny)
Symbol: IMOGS9031
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 31.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: IMOGS9031
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 31.00
| Specyfikacja | |
| Podświetlenie | Tak |
| Liczba kolorów iluminacji | 3 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj oświetlenia | LED |
| Kolor podświetlenia | Czerwony |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Kolor podświetlenia | Zielony |
| Układ | Praworęczny |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Ilość | 1 |
| Zastosowanie | PC |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Rozdzielczość ruchu | 2400 DPI |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Liczba przycisków | 6 |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Szerokość | 122mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 150mm |
• Nie narażać na działanie wody ani innych cieczy.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym.