RAZER Klawiatura Razer Huntsman Mini Linear
Symbol: RZ03-03390200-R3M1
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 347.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RZ03-03390200-R3M1
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 347.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Dołączona myszka | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Typ klawiatury | Optyczny przełącznik kluczykowy |
| Hot keys | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Rozmiar klawiatury | Mini |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Zastosowanie | Gaming |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716060 |
| Szerokość | 315mm |
| Długość | 155mm |
| Wysokość | 45mm |