RAZER Mysz Razer Viper V3 HyperSpeed
Symbol: RZ01-04910100-R3M1
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 279.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RZ01-04910100-R3M1
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 279.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Policzterofluoroetylen (PTFE) |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Układ | Praworęczny |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 280 h |
| Szerokość produktu | 64 mm |
| Waga produktu | 87 g |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Głębokość produktu | 128 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 226 g |
| Wysokość opakowania | 176 mm |
| Szerokość opakowania | 57 mm |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Szybkość śledzenia myszy | 750 ips |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Liczba przycisków programowalnych | 6 |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Rozdzielczość ruchu | 30000 DPI |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 60 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Regulowana szybkość przesyłu | Tak |
| Przyspieszenie (max) | 70 G |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471607000 |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 160mm |