RAZER Razer Blackshark V2 X Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę Gaming Szary, Różowy
Symbol: 100556371
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 214.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100556371
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 214.00
| Specyfikacja | |
| Zasilanie USB | Nie |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Waga produktu | 240 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zalecany wiek | Dorosły |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Różowy |
| Długość kabla | 1,3 m |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Ilość | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 100 dB |
| Pasmo przenoszenia | 12 - 28000 Hz |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 120mm |