RAZER Razer DeathAdder V3 Pro myszka Gaming Po prawej stronie RF Wireless + USB Type-C Optyczny 30000 DPI
Symbol: GAMO-1133
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 516.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GAMO-1133
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 516.00
| Specyfikacja | |
| Układ | Praworęczny |
| Materiały | Policzterofluoroetylen (PTFE) |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Biały |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Źródło zasilania | Baterie/Przewód |
| Wysokość produktu | 43 mm |
| Szerokość produktu | 67 mm |
| Waga produktu | 92 g |
| Głębokość produktu | 127 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 485 g |
| Szerokość opakowania | 70 mm |
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Wysokość opakowania | 176 mm |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 90 |
| Rozdzielczość ruchu | 30000 DPI |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + USB Type-C |
| Liczba przycisków programowalnych | 5 |
| Szybkość śledzenia myszy | 750 ips |
| Przyspieszenie (max) | 70 G |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471607000 |
| Szerokość | 108mm |
| Długość | 58mm |
| Wysokość | 175mm |