RivaCase Plecak na laptop 15.6" 25L Rivacase 5321 bordowo-żółty
Symbol: 5321RED
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 252.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5321RED
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 252.00
| Specyfikacja | |
| Główny kolor produktu | Pomarańczowy |
| Główny kolor produktu | Czerwony |
| Ilość przegród/komór | 1 |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Przykrycie chroniące przed deszczem | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Ilość | 1 |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zadrapania, Odporny na wstrząsy |
| Materiały | Poliester, Poliuretan |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Pasek na ramię | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ obudowy | Plecak |
| Wysokość produktu | 581 mm |
| Waga produktu | 860 g |
| Objętość | 25 l |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 265 x 391 x 40 mm |
| Głębokość produktu | 125 mm |
| Szerokość | 480mm |
| Długość | 368mm |
| Wysokość | 70mm |