RivaCase Rivacase 7765 40,6 cm (16") Plecak Czarny
Symbol: RC7765_BK
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 184.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RC7765_BK
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 184.00
| Specyfikacja | |
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,6 cm (16") |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ obudowy | Plecak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Poliester |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Waga produktu | 560 g |
| Wymiary komory na notebooka | 280 x 40 x 410 mm |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Wysokość produktu | 430 mm |
| Szerokość | 430mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 155mm |