RivaCase Rivacase 8257 torba na notebooka 43,9 cm (17.3") Pokrowiec Czarny
Symbol: RC8257_BK
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 180.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RC8257_BK
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 180.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Rozkładany | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Pasek na ramię | Tak |
| Materiały | Poliester |
| Ilość | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,9 cm (17.3") |
| Typ obudowy | Pokrowiec |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 430 x 295 x 45 mm |
| Waga produktu | 880 g |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Wysokość produktu | 310 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 470mm |
| Długość | 370mm |
| Wysokość | 60mm |