SATEL Satel OPU-3 P obudowa elektryczna Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS)
Symbol: OPU-3 P
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 182.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: OPU-3 P
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 182.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość modułów (maks) | 1 moduł |
| Zamykane | Tak |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Liczba otworów wykonanych dziurkaczem do blachy | 4 |
| Szerokość produktu | 324 mm |
| Głębokość produktu | 108 mm |
| Wysokość produktu | 382 mm |
| Waga produktu | 1,85 kg |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 330mm |
| Wysokość | 118mm |