SHURE Shure SE112-GR-EFS - Słuchawki douszne, szare
Symbol: SE112-GR-EFS
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 304.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SE112-GR-EFS
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 304.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Słuchawki douszne |
| Dodatkowe informacje | Tylko do użytku profesjonalnego |
| Waga produktu | 30 g |
| Przyciski operacyjne | Track <</td> |
| Przyciski operacyjne | Ścieżka |
| Przyciski operacyjne | Odtwarzaj/Pauza |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Długość kabla | 1,27 m |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Styl noszenia | Douszny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Kolor kabla | Czarny |
| Pokrowiec | Tak |
| Nauszniki | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 25 - 17000 Hz |
| Impedancja | 16 Ω |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 180mm |