SHURE Shure SRH440A-EFS - Profesjonalne studyjne słuchawki nauszne, zamknięte
Symbol: SRH440A-EFS
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 487.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SRH440A-EFS
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 487.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Słuchawki studyjne |
| Waga produktu | 268 g |
| Długość kabla | 3 m |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Kolor produktu | Czarny |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Maksymalna moc wejściowa | 500 mW |
| Pasmo przenoszenia | 10 - 22000 Hz |
| Impedancja | 44 Ω |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Szerokość | 257mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 257mm |