STREACOM Streacom DA6 Otwarty Chrom
Symbol: GESC-104
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 647.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GESC-104
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 647.00
| Specyfikacja | |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 10,5 cm |
| Liczba slotów rozszerzeń | 3 |
| Maksymalna długość PSU | 18,5 cm |
| Model | PC |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ITX |
| Układ | Otwarty |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Chromowy |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Głębokość produktu | 215 mm |
| Wysokość produktu | 431 mm |
| Wysokość pompy | 3,4 m |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Obsługiwany typ zasilaczy | SFX |
| Obsługiwany typ zasilaczy | SFX-L |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 500mm |