Samsung SAMSUNG FLASH FIT Plus 128GB MUF-128AB/APC GRAY
Symbol: MUF-128AB/APC
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 290.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MUF-128AB/APC
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 290.00
| Specyfikacja | |
| Układ | Bez zatyczki |
| Kolor produktu | Szary |
| Wodoodporny do | 1 m |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na magnes, Odporny na wstrząsy, Odporny na temperaturę, Wodoodporna, Odporny na promieniowanie rentgenowskie |
| Certyfikaty | KC, FCC, CE, VCCI, RCM |
| Waga produktu | 3,1 g |
| Szerokość produktu | 23,6 mm |
| Wysokość produktu | 7,3 mm |
| Głębokość produktu | 18,8 mm |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 85 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Wibracje podczas pracy | 15000 G |
| Czas trwania wstrząsów | 0,5 ms |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pojemność | 128 GB |
| Prędkość zapisu nośnika | 30 MB/s |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Prędkość odczytu z nośnika | 400 MB/s |
| Głębokość opakowania | 154 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 20 g |
| Szerokość opakowania | 105 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Wysokość opakowania | 8 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | VCCI |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | RCM |
| Obsługiwane produkty | PC, Notebook |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 155mm |
• Nie narażać na działanie wilgoci.
• Unikać uderzeń i wstrząsów.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła.