Samsung Samsung 980 M.2 1000 GB PCI Express 3.0 V-NAND NVMe
Symbol: MZ-V8V1T0BW
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1493.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MZ-V8V1T0BW
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1493.00
| Specyfikacja | |
| NVMe | Tak |
| Prędkość zapisu nośnika | 3000 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Losowy odczyt (4KB) | 500000 IOPS |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Prędkość odczytu z nośnika | 3500 MB/s |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Losowy zapis (4KB) | 480000 IOPS |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Typ pamięci | V-NAND |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Średnie zużycie mocy | 4,6 W |
| Pobór mocy (max) | 5,3 W |
| Napięcie pracy | 3,3 V |
| Waga produktu | 8 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Wibracje podczas pracy | 1500 G |
| Szerokość | 98mm |
| Długość | 23mm |
| Wysokość | 145mm |