Samsung Samsung EB-U2500XJEGWW bank mocy 5000 mAh Bezprzewodowe ładowanie Szary
Symbol: EB-U2500XJEGWW
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 186.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EB-U2500XJEGWW
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 186.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność ładowarki | Smartfon |
| Kształt | Prostokątny |
| Kolor produktu | Szary |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Moc ładowania bezprzewodowego | 15 W |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Źródło ładowania | USB |
| interfejs wejścia | USB Type-C |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Szerokość | 88mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 22mm |