Samsung Samsung G60F monitor komputerowy 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD LCD Czarny
Symbol: LS27FG602EUXEN
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1746.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LS27FG602EUXEN
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1746.00
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Pobór mocy (max) | 48 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 25 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 52 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 25 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 552 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 613 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 263,5 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 361,5 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,4 kg |
| Waga (z podstawą) | 6,4 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 613 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 70 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Funkcje gier | Super Arena Gaming UX |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,3 kg |
| Szerokość opakowania | 695 mm |
| Wysokość opakowania | 159 mm |
| Głębokość opakowania | 478 mm |
| Stojak typu | HAS stojak |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | Zasilanie |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Typ HD | Quad HD |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 350 Hz |
| Technologia quantum dot color | Tak |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,7 cm |
| Jasność wyświetlacza (min) | 280 cd/m² |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Oś obrotu | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -92 - 92° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -2 - 25° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Obrotowe | Tak |
| OSD | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Obracany | -30 - 30° |
| Regulowana wysokość (max) | 12 cm |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| HDCP | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wersja HDCP | 2.1 |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| System formatu sygnału cyfrowego | Nieobsługiwany |
| Wirtualny punkt AIM | Tak |
| Tryb Samsung Eye Saver | Tak |
| Wyłącznik czasowy Plus | Tak |
| Auto source switch+ | Tak |
| Specyficzne technologie | Black Equalizer |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Rozmiar obrazu | Tak |
| Szerokość | 590mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 770mm |