SanDisk SANDISK FLASH Ultra Fit 512GB 130MB/s USD 3.1
Symbol: SDCZ430-512G-G46
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 389.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SDCZ430-512G-G46
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 389.00
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Bez zatyczki |
| Wysokość produktu | 5 mm |
| Szerokość produktu | 29,8 mm |
| Głębokość produktu | 14,3 mm |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Pojemność | 512 GB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 130 MB/s |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 153mm |
| Długość | 102mm |
| Wysokość | 10mm |