SanDisk SANDISK ULTRA 512GB 100MB/s USB 3.0
Symbol: SDCZ48-512G-G46
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 269.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SDCZ48-512G-G46
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 269.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Breloczek na klucze | Tak |
| Układ | Łożysko tulejowe |
| Szerokość produktu | 22,1 mm |
| Wysokość produktu | 7,87 mm |
| Głębokość produktu | 10,7 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit AES |
| Dostęp zabezpieczony kodem PIN | Nie |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Prędkość odczytu z nośnika | 100 MB/s |
| Pojemność | 512 GB |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 20mm |