SanDisk Sandisk Ultra Flair pamięć USB 256 GB USB Typu-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Czarny, Srebrny
Symbol: SDCZ73-256G-G46
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 250.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SDCZ73-256G-G46
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 250.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Bez zatyczki |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wysokość produktu | 6,6 mm |
| Głębokość produktu | 42,4 mm |
| Szerokość produktu | 13,2 mm |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Prędkość odczytu z nośnika | 150 MB/s |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Pojemność | 256 GB |
| Waga wraz z opakowaniem | 20 g |
| Wysokość opakowania | 8 mm |
| Głębokość opakowania | 102 mm |
| Szerokość opakowania | 149 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Szerokość | 152mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 100mm |