SanDisk ULTRA LUXE 256GB USB 3.1/FLASH DRIVE 150MB/S READ
Symbol: SDCZ74-256G-G46
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 328.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SDCZ74-256G-G46
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 328.00
| Specyfikacja | |
| Układ | Bez zatyczki |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Breloczek na klucze | Tak |
| Szerokość produktu | 15,8 mm |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Wysokość produktu | 5,72 mm |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Dostęp zabezpieczony kodem PIN | Nie |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Prędkość odczytu z nośnika | 150 MB/s |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Pojemność | 256 GB |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Waga wraz z opakowaniem | 19 g |
| Szerokość opakowania | 98 mm |
| Wysokość opakowania | 6 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 4mm |