Seagate Dysk HDD Seagate Skyhawk AI ST8000VE001 (8 TB ; 3.5"; 256 MB; 7200 obr/min)
Symbol: ST8000VE001
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1763.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST8000VE001
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1763.00
| Specyfikacja | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Interfejs | SATA III |
| Przeznaczenie | Monitoring |
| Pojemność HDD | 8 TB |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 256 MB |
| Model | HDD |
| technologia SMART | Tak |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Średnia szybkość transferu HDD | 255 MB/s |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Limit obciążenia pracą | 550 TB/rok |
| Pobór mocy (bezczynny) | 7,4 W |
| Napięcie pracy | 5 / 12 V |
| Początkowe natężenie prądu | 2 A |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1 W |
| Pobór mocy | 8,8 W |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Waga produktu | 720 g |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Szerokość | 35mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 110mm |
• Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń.
• Nie otwierać ani nie rozmontowywać.
• Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci.