Sennheiser Sennheiser HD 280 PRO - Profesjonalne słuchawki, dynamiczne, zamknięte
Symbol: S506845
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 401.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S506845
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 401.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 285 g |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Studio |
| Kolor kabla | Czarny |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Długość kabla | 3 m |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Adapter 6,35 mm x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel audio x 2 |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Pasmo przenoszenia | 8 - 25000 Hz |
| Impedancja | 64 Ω |
| Rodzaj przetwornika | Dynamiczny |
| Zniekształcenia harmoniczne (THD) | 0,1% |
| Maksymalny SPL | 113 dB |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 250mm |
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.