Sennheiser Sennheiser HD 480 PRO PLUS - Słuchawki studyjne zamknięte wraz z etui i akcesoriami
Symbol: HD 480 PRO PLUS
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 2646.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HD 480 PRO PLUS
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 2646.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 272 g |
| Pasywna redukcja szumów | Tak |
| Maksymalna temperatura pracy | 50°C |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Zastosowanie | Studio |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Długość kabla | 3 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel audio x 1 |
| Zawartość opakowania | Etui x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Średnica przetwornika | 38 mm |
| Zniekształcenia harmoniczne (THD) | < 0,5 % (1 kHz, 100 dB SPL) |
| Maksymalny SPL | 107 dB |
| Rodzaj przetwornika | Dynamiczny |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Impedancja | 130 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 3 - 28000 Hz |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Szerokość | 215mm |
| Długość | 64mm |
| Wysokość | 250mm |
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.