Sennheiser Słuchawki przewodowe Sennheiser HD 400S
Symbol: 508598
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 307.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 508598
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 307.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 217 g |
| Styl noszenia | Wokółuszny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Audiofil |
| Długość kabla | 1,4 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj przetwornika | Dynamiczny, zamnkięty |
| Wbudowany pilot | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 18 - 20000 Hz |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100 - 10000 Hz (-10 dB) |
| Zniekształcenia harmoniczne (THD) | <0.5% (1kHz/100dB)</td> |
| Impedancja | 18 Ω |
| Czułość słuchawek | 120 dB |
| Szerokość | 232mm |
| Długość | 199mm |
| Wysokość | 104mm |
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.