Sharkoon Sharkoon Rebel P10 moduł zasilaczy 750 W 24-pin ATX ATX Czarny
Symbol: 528721
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 380.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 528721
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 380.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Prąd wejściowy | 9 / 4.5 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 18 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Typ PFC (Power Factor Correction) - korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 750 W |
| Łączna moc | 750 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Łączna moc (+12 V) | 100 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 18 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 62,5 A |
| Liczba szyn +12 V | 100 |
| Waga produktu | 1,66 kg |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Technologia łożysk | Rękaw |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Certyfikat 80 PLUS | Nie |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Ilość złączy zasilających SATA | 5 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Długość kabla zasilającego CPU | 62 cm |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 480 mm |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 56 cm |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Długość kabla płyty głównej | 55 cm |
| Szerokość | 112mm |
| Długość | 264mm |
| Wysokość | 213mm |