SteelSeries Mysz STEELSERIES Rival 3 WL Gen 2 Mouse - White
Symbol: 62524
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 267.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 62524
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 267.00
| Specyfikacja | |
| Układ | Praworęczny |
| Rozdzielczość ruchu | 18000 DPI |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Szerokość | 261mm |
| Długość | 438mm |
| Wysokość | 53mm |