SteelSeries Mysz SteelSeries Rival 3 Wireless Gen 2 Aqua
Symbol: 62521
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 343.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 62521
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 343.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Podświetlenie | Tak |
| Układ | Oburęczny |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Plastik |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Głębokość produktu | 120,6 mm |
| Waga produktu | 83,5 g |
| Szerokość produktu | 67 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Rozdzielczość ruchu | 18000 DPI |
| Liczba przycisków | 6 |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Typ przewijania (scroll type) | Pierścień |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Szerokość | 118mm |
| Długość | 179mm |
| Wysokość | 74mm |