SteelSeries Steelseries 61524 słuchawki/zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę Gaming USB Type-C Biały
Symbol: 61524
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 2104.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 61524
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 2104.00
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.0 Cheetah |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Zastosowanie | Gaming |
| Kolor kabla | Biały |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Adaptery audio dołączone | 3ˌ5 mm |
| Ilość | 1 |
| Przewody | USB |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Impedancja mikrofonu | 2200 Ω |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Impedancja | 38 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 10 - 40000 Hz |
| Czułość słuchawek | 93 dB |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 1% |
| Szerokość | 106mm |
| Długość | 288mm |
| Wysokość | 225mm |
• Unikać kontaktu z wodą.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Nie używać podczas ładowania.
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.