SteelSeries Steelseries Arctis Nova 1P Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę Gaming Czarny
Symbol: 61611
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 401.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 61611
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 401.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 236 g |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Kolor kabla | Czarny |
| Obsługiwane produkty | for PS4 | PS5, Xbox, PC, Mac, Switch, Mobile |
| Podstawka do ładowania | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Typ mikrofonu | Na kablu |
| Typ kierunku mikrofonu | Mikrofon dwukierunkowy |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Ilość przetworników | 1 |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 22000 Hz |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Typ słuchawek dousznych | Monitory douszne |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 1% |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Impedancja | 36 Ω |
| Czułość słuchawek | 93 dB |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 90mm |
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.