Surefire SureFire VINSON N2 Stojak na słuchawki
Symbol: 48848
Dostępność: Średnia dostępność 16 szt.
Cena: 173.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 48848
Dostępność: Średnia dostępność 16 szt.
Cena: 173.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Materiały | ABS |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Gumowe nóżki | Tak |
| Liczba trybów oświetlenia | 6 |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ produktu | Stojak na słuchawki |
| Kolor podświetlenia | Czerwony |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Kolor podświetlenia | Zielony |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Długość kabla | 1 m |
| Głębokość produktu | 135 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 308 g |
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przewody | Micro-USB, Kabel ładujący USB |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Ilość portów USB | 2 |
| Typ portu USB | USB Typu-A |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 330mm |