TERRATEC Terratec HotPot 1200 Litowo-polimerowy (LiPo) 1200 mAh Srebrny
Symbol: 163649
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 208.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 163649
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 208.00
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Tak |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 1 |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wyjściowy | 0,6 A |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Prąd wejściowy | 1 A |
| Waga produktu | 550 g |
| Wysokość produktu | 220 mm |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Głębokość opakowania | 75 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 575 g |
| Szerokość opakowania | 75 mm |
| Wysokość opakowania | 230 mm |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość | 104mm |
| Długość | 202mm |
| Wysokość | 54mm |