Thermalright Thermal Grizzly Minus Pad extreme 2
Symbol: 100671790
Dostępność: Średnia dostępność 19 szt.
Cena: 174.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100671790
Dostępność: Średnia dostępność 19 szt.
Cena: 174.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Model | Podkładka termiczna |
| Wysokość produktu | 1,5 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 28 g |
| Szerokość produktu | 20 mm |
| Ilość sztuk | 2 |
| Szerokość opakowania | 180 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 35 g |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 185mm |
| Wysokość | 140mm |