Thermalright Thermal Grizzly Minus Pad extreme 2
Symbol: 100671796
Dostępność: Średnia dostępność 17 szt.
Cena: 182.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100671796
Dostępność: Średnia dostępność 17 szt.
Cena: 182.00
| Specyfikacja | |
| Model | Podkładka termiczna |
| Kolor produktu | Szary |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 24 g |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 0,5 mm |
| Szerokość opakowania | 180 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 32 g |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Szerokość | 16mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 140mm |