Thermalright Thermal Grizzly TG-KS-75-72 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Podkładka termiczna
Symbol: 100678467
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 205.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100678467
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 205.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Grafen |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 150 °C |
| Minimalna temperatura pracy | -250 °C |
| Kolor produktu | Szary |
| Model | Podkładka termiczna |
| Głębokość produktu | 72 mm |
| Wysokość produktu | 0,2 mm |
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Szerokość | 11mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 147mm |