Thule Thule | Lithos | Plecak 20L | Pasuje do rozmiaru 16" | Plecak na laptopa | Pelikan Szary/Wyblakły Khaki
Symbol: TLBP216 PELICAN GRAY/FADED KHAKI
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 316.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TLBP216 PELICAN GRAY/FADED KHAKI
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 316.00
| Specyfikacja | |
| Główny kolor produktu | Kremowy |
| Główny kolor produktu | Brązowy |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na tablet |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na telefon komórkowy |
| Kieszenie wewnętrzne | Karta biznesowa |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na dokumenty |
| Styl | Miast |
| Typ plecaka | Plecak turystyczny |
| Kieszeń/kieszenie na zamek błyskawiczny | Tak |
| Nazwa koloru | Pelican |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna |
| Pasek na ramię | Tak |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,6 cm (16") |
| Miejsce na laptopa | Tak |
| Minimalna wielkość ekranu | 26,7 cm (10.5") |
| Dedykowane płci | Dziewczyna |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 385 x 31 x 265 mm |
| Waga produktu | 730 g |
| Wysokość produktu | 440 mm |
| Objętość | 20 l |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Szerokość opakowania | 280 mm |
| Głębokość opakowania | 60 mm |
| Wysokość opakowania | 460 mm |
| Ilość | 1 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,87 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 500 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 3 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 230 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 350 mm |
| Materiały | Poliester |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 465mm |