Thule Thule Plecak 26L Pasuje do rozmiaru 16'' Staw Szary Nieprzemakalny
Symbol: TCHB215 POND GRAY
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 503.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TCHB215 POND GRAY
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 503.00
| Specyfikacja | |
| Typ plecaka | Plecak turystyczny |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na zamek |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na dokumenty |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na mokre rzeczy |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na klucze |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na pamięć USB |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na telefon komórkowy |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Kraj pochodzenia | IDN |
| Kieszeń/kieszenie na zamek błyskawiczny | Tak |
| Miejsce na laptopa | Tak |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Wodoodporność | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Dedykowane płci | Unisex |
| Styl | Sportowy |
| Nazwa koloru | Pond Gray |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna |
| Kieszenie zewnętrzne | Górna kieszeń |
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,6 cm (16") |
| Pas piersiowy | Tak |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Objętość | 26 l |
| Waga produktu | 900 g |
| Głębokość produktu | 215 mm |
| Wysokość produktu | 495 mm |
| Głębokość opakowania | 75 mm |
| Wysokość opakowania | 490 mm |
| Ilość | 1 |
| Szerokość opakowania | 295 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 340 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 530 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4,58 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 380 mm |
| Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 100% |
| Materiały | Poliester |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 490mm |