Toshiba Toshiba Canvio Advance zewnętrzny dysk twarde 1 TB 2.5" Micro-USB B 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Zielony
Symbol: HDTCA10EG3AA
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 498.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HDTCA10EG3AA
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 498.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Zielony |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Waga produktu | 149 g |
| Wysokość produktu | 14 mm |
| Głębokość produktu | 109 mm |
| Przewody | USB Type-A to Micro USB-B |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-Fi | Nie |
| Złącze USB | Micro-USB B |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Prędkość przesyły danych przez USB | 5000 Mbit/s |
| Prędkość przesyły danych przez USB | 480 |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Pojemność HDD | 1 TB |
| System formatu pliku | NTFS |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 39mm |