Toshiba Toshiba MG10ADA10TE-V dysk twardy 10 TB 7200 RPM 512 MB 3.5" SATA III
Symbol: 100689775
Dostępność: Średnia dostępność 17 szt.
Cena: 2040.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100689775
Dostępność: Średnia dostępność 17 szt.
Cena: 2040.00
| Specyfikacja | |
| Interfejs | SATA III |
| Model | HDD |
| Pojemność HDD | 10 TB |
| Przeznaczenie | Monitoring |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 281 MiB/s |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 512 MB |
| Waga produktu | 755 g |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Wibracje podczas pracy | 0,75 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 3 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 250 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 70 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 60 °C |
| Szerokość | 193mm |
| Długość | 151mm |
| Wysokość | 71mm |