Transcend Transcend JetFlash 700 pamięć USB 256 GB USB Typu-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Czarny
Symbol: TS256GJF700
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 659.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TS256GJF700
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 659.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Breloczek na klucze | Tak |
| Układ | Pokrywka |
| Certyfikaty | CE, FCC, BSMI, KC, RCM, EAC, UKCA |
| Głębokość produktu | 61,5 mm |
| Waga produktu | 8,5 g |
| Szerokość produktu | 18,6 mm |
| Wysokość produktu | 8,7 mm |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pojemność | 256 GB |
| System operacyjny | Windows 7+, macOS 9.0+, Linux Kernel 2.4.2+ |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 13mm |
| Wysokość | 129mm |
• Unikać uderzeń i wstrząsów.
• Nie narażać na działanie wilgoci.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła.