Transcend USB-Stick 128GB Transcend JetFlash 790 USB3.1 weiĂź
Symbol: TS128GJF790W
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 200.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TS128GJF790W
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 200.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Łożysko tulejowe |
| Certyfikaty | CE/FCC/BSMI/KC/RCM/EAC |
| Szerokość produktu | 21,2 mm |
| Głębokość produktu | 10,6 mm |
| Waga produktu | 4,9 g |
| Wysokość produktu | 63,6 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS 9.0 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 2.6.31 |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Pojemność | 128 GB |
| System operacyjny | Microsoft Windows 7 Microsoft Windows 8 Microsoft Windows 10 Mac OS 9.0 or later Linux Kernel 2.4.2 or later |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 22mm |
| Wysokość | 141mm |