UNITEK UNITEK HUB USB-C 4XUSB 3.1 GEN1, MICROUSB, H1107A
Symbol: H1107A
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 84.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H1107A
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 84.00
| Specyfikacja | |
| Maksymalne zasilanie USB | 10 W |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Długość kabla | 0,205 m |
| Głębokość produktu | 34,8 mm |
| Wysokość produktu | 12,3 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 5 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 4 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 105mm |
• Nie wystawiać na działanie wilgoci.
• Nie otwierać obudowy. Grozi porażeniem prądem.
• Nie wyrzucać do zwykłych śmietników - produkt wymaga specjalnej utylizacji.